SLOAR je obiskal podjetje Oblak Aberturas na sejmu Expo Construir 2025

7. maja smo imeli čast sodelovati pri praznovanju dneva Evrope, dneva srečanj in razmišljanja, ki je združil predstavnike iz diplomatskih, akademskih in poslovnih krogov.
Ponosni smo, da lahko spremljamo podjetje, ki je del SLOAR-ja že od samega začetka in ki še naprej stavi na rast, inovacije in razvoj sektorja. Udeležba podjetja Oblak na tem pomembnem srečanju odraža trajno zavezanost podjetja kakovosti, uvajanju novih tehnologij in širitvi poslovnih priložnosti.
Sejem Expo Construir, ki je potekal v hotelu Hilton v Buenos Airesu, je združil vodilna podjetja, strokovnjake in blagovne znamke na trgu, da so predstavili materiale, izdelke in rešitve, ki spreminjajo gradbeno industrijo. Poleg trgovske razstave je dogodek ponudil prostore za analizo in razpravo o digitalni transformaciji, trajnosti, učinkovitosti in prihodnjih izzivih sektorja, hkrati pa spodbujal nove priložnosti za povezovanje med podjetji in institucijami.
Podjetje Oblak so zastopali predsednik Félix Oblak, podpredsednik Antonio Oblak in direktor Gabriel Oblak. Obiska so se udeležili tudi slovenska veleposlanica v Argentini Tina Vodnik, pooblaščeni minister Igor Sef in predsednik SLOAR Martín Kriz.
V SLOAR-ju se veselimo rasti in dosežkov naših partnerjev ter ponovno potrjujemo svojo zavezo, da jih bomo spremljali na vsaki stopnji njihovega razvoja in še naprej krepili vezi med Argentino in Slovenijo prek podjetniških in proizvodnih dejavnosti.
Más noticias

